Fotobudka na wesele

Zastanawiasz się, jak zorganizować zabawę po ślubie, by goście bawili się rewelacyjnie i zachowali wspomnienia na długo? Naszą odpowiedzią jest… oczywiście fotobudka na wesele! Nowoczesne urządzenie zapewnia atrakcje nie mniejsze niż wodzirej na sali. Para młoda i goście mogą zrobić sobie dziesiątki romantycznych, zabawnych, przyjacielskich zdjęć i zatrzymać je na pamiątkę. Fotobudka weselna utrwali w pamięci emocje, jakie towarzyszyły wszystkim w tym szczególnym dniu. Zamrozi na fotografii szczere uśmiechy od ucha do ucha, rumieńce na policzkach i potargane od tańca włosy. Takich zdjęć nie wykona Wam żaden fotograf!

Fotobudka na wesele – cena i czas wynajmu

Nasza fotobudka na wesele na wynajem użyczana jest klientom na określony czas. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie pakiety godzinowe masz do wyboru oraz ile kosztuje fotobudka na wesele, odsyłamy Cię do cennika. W koszt wynajmu budki fotograficznej na wesele wchodzą wybrane, dopasowane do przyjęcia weselnego tła i gadżety. W sprawnej obsłudze pomoże nasz pracownik, który zadba o poprawne działanie fotobudki na weselu. Skontaktuj się z nami, aby wcześniej spersonalizować wydruki – dodać teksty i obrazki pod zdjęciami. Mogą to być imiona pary młodej, podziękowania dla gości, życzenia i aforyzmy, data i miejsce ślubu. Poza fizycznymi wydrukami weselna budka do zdjęć na wynajem przesyła fotografie do galerii online zabezpieczonej hasłem, dzięki czemu nie dostaną się do niej niepowołane osoby.

Budka do zdjęć na wesele, ale nie tylko

Wiesz, że fotobudka na wesela nie jest jedyną atrakcją, jaką oferujemy przyszłym parom młodym i ich gościom? W firmie Fotooczko zamówisz także podświetlane napisy (LOVE, MIŁOŚĆ), które ustawisz w sali weselnej, korytarzu, ogrodzie. Poprowadzą gości we właściwą stronę. Mamy również stół podświetlany LED z napisem LOVE, na którym umieścisz przekąski lub napoje dla uczestników przyjęcia. Zamów budkę fotograficzną na wesele wraz z atrakcjami świetlnymi i celebruj miłość w scenerii rodem z bajki!

fotooczko.pl
Waldemar Kowalik

KONTAKT