Fotobudka na wesele i więcej - usługi Fotooczko

Fotobudka - wynajem

Oferujemy nowoczesną fotobudkę do wynajęcia, a wraz z nią szeroki wybór zabawnych i atrakcyjnych wizualnie gadżetów. W fotobudce na wesele wykonasz zdjęcia z wąsami i okularami, w kapeluszach i perukach, z tabliczkami z napisami. Mało tego! Nasza nowoczesna fotobudka na wesele pozostawia możliwość samodzielnego wyboru tła. Dostarczymy urządzenie pod wskazany adres, a także pozostawimy do dyspozycji Tobie i Twoim gościom pracownika do obsługi budki fotograficznej.

Fotolustro na wesele

Szukasz alternatywy dla klasycznej fotobudki? Jest nią… fotolustro! Za sprawą tego urządzenia wykonasz i wydrukujesz zdjęcie w zaledwie kilka minut. Różnica polega na tym, że podczas wykonywania zdjęcia patrzysz prosto w fotolustro i masz większą kontrolę nad swoim wyglądem. Fotobudka lustro to weselny must-have w erze uwielbienia dla zdjęć typu selfie!

Stół LOVE na wesele

Chcesz ugościć bliskie osoby zaproszone na wesele przy wyjątkowym stole? Gwarantujemy, że stół LOVE na wesele czyni każdą potrawę jeszcze smaczniejszą niż dotychczas! Czy zaserwujesz klasyczne menu z rosołem i kotletami, czy też nowoczesne z sushi bądź kuchnią fusion, goście nie zapomną dań przez długie lata. Poza tym stół LOVE na wesele prezentuje się czarująco na zdjęciach.

Napis MIŁOŚĆ - LED neon

Udekoruj salę weselną w nietypowy sposób i powitaj gości w wielkim stylu. Napis MIŁOŚĆ neon to doskonały przykład atrakcji, która zrobi na odbiorcach ogromne wrażenie. Wydajny napis MIŁOŚĆ LED działa przez długie godziny – nie zgaśnie do białego rana. Nadaje się na dekorację sali, ale można go też postawić w ogrodzie.

Napis LOVE na wesele - wynajem

Napis LOVE na wesela to alternatywa wobec napisu MIŁOŚĆ. Litery są podświetlane, dzięki czemu w sali weselnej nie trzeba zapalać głównych lamp – delikatna biała poświata nada wnętrzom romantyczny charakter. Podświetlane litery LOVE na wesele można wykorzystać jako murek pomiędzy strefami na sali, np. jadalną i taneczną, a także gadżet w sesji ślubnej. Napis LOVE na wesele nadaje się do postawienia na zewnątrz: w ogrodzie lub przed wejściem na salę weselną.

Piłkarzyki - wynajem

Poza dostarczaniem atrakcji weselnych oferujemy wynajem piłkarzyków. Stół do tej klasycznej, ponadczasowej gry urozmaici każdą imprezę: urodziny, sylwestra, karnawał, wieczór kawalerski i inne. Piłkarzyki na wynajem dowieziemy we wskazane przez Ciebie miejsce. Daj znać, przez jak długi czas chcesz z nich korzystać.

fotooczko.pl
Waldemar Kowalik

KONTAKT