Fotobudka na event

Jeśli sądzisz, że fotobudka na wynajem to oferta skierowana wyłącznie do organizatorów wesel, urodzin czy studniówek, jesteś w błędzie. W rzeczywistości fotobudka na event sprawdzi się na wydarzeniu dowolnego rodzaju. Planujesz organizację festynu dla dzieci, dorosłych lub całych rodzin? Urządzasz festiwal muzyczny, bal karnawałowy, bankiet firmowy albo przyjęcie na czyjąś cześć? Fotobudka na event wynajęta jako jedna z atrakcji sprawi, że uczestnicy wydarzenia wrócą do domu z niepowtarzalnymi pamiątkami. Niewielkie zdjęcia, które dostaną do ręki chwilę po wykonaniu, zmieszczą się w portfelu. Świetnie zaprezentują się przypięte magnesem do lodówki bądź taśmą klejącą do lustra.

Fotobudka na Dzień Dziecka bądź festyn

Fotobudka na wynajem sprawdzi się m.in. na festynie dla dzieci oraz podczas Dnia Dziecka organizowanego w szkole, przedszkolu, świetlicy. Wraz z fotobudką na event oferujemy mnóstwo zabawnych dodatków, dzięki którym dzieci zapozują do zdjęć z wąsem, w kapeluszu albo peruce. Nasza fotobudka na wynajem dostępna jest z atrakcyjnymi tłami, które wybiera klient – organizator eventu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Fotobudka na bal karnawałowy i bankiet firmowy

Czy to okazja prywatna, czy też wydarzenie oficjalne, m.in. firmowe, fotobudka na bal karnawałowy, event celebrujący zdobycie nowego rynku bądź wypuszczenie nowego produktu jest obowiązkową atrakcją. W przerwie od jedzenia, tańczenia i rozmawiania uczestnicy eventu wyjdą na korytarz zaczerpnąć świeżego powietrza, a przy okazji uwiecznić ten szczególny dzień za pomocą zdjęcia z najbliższymi osobami.

Jeżeli chcesz, aby zaproszeni goście mieli możliwość zaprezentowania się na fotografiach w pełnych kreacjach, zamiast fotobudki na wynajem wybierz fotolustro. Działa na tej samej zasadzie, ale widać w nim więcej. Do obu atrakcji otrzymujesz gadżety, tła i hasło do prywatnej galerii cyfrowej z wykonanymi zdjęciami.

fotooczko.pl
Waldemar Kowalik

KONTAKT