Fotobudka na imprezę firmową

W życiu firmy i jej pracowników pojawia się wiele okazji do celebracji. Coroczne święta Bożego Narodzenia aż się proszą o wigilię pracowniczą. Imprezę upamiętniającą można zorganizować na rocznicę ważnego etapu. Warto celebrować również podpisanie dużej i ważnej umowy, wejście na nowy rynek, wypuszczenie produktu, odniesienie sukcesu branżowego. Bankiet firmowy z okazji końca roku lub zamknięcia projektu także przypadną wszystkim do gustu i poprawią morale.

Jaka atrakcja wprost musi się wówczas pojawić? Odpowiedź stanowi fotobudka na imprezę firmową, dzięki której uczestnicy wydarzenia nie zapomną tych wyjątkowych chwil nigdy!

Fotobudka – wynajem dla firm

Nasza oferta na fotobudkę na imprezę firmową obejmuje budkę do zdjęć, wybrane przez klienta tła, preferowane gadżety urozmaicające fotografie. Wraz z budką do robienia zdjęć na evencie pojawi się nasz pracownik do obsługi, dzięki czemu nie będziesz musiał oddelegowywać nikogo ze swoich pracowników – wszyscy mogą w pełni poświęcić się dobrej zabawie.

Fotobudka do wynajęcia dla firm mieści więcej niż jedną osobę, dlatego doskonale nadaje się do zdjęć koleżeńskich. Alternatywę stanowi podobnie działające fotolustro, w którym widać nawet więcej niż w fotobudce – całe postacie wraz z kreacjami.

Fotobudka na imprezę firmową… i co jeszcze?

W asortymencie firmy Fotooczko do fotobudki na imprezy firmowe możesz dobrać inne atrakcje: podświetlane stoły i napisy, grę w piłkarzyki. Samą budkę na zdjęcia na wynajem oferujemy w rozliczeniu godzinowym. Podpowiemy Ci, na jakim etapie eventu uczestnicy wykazują największą chęć wykonywania zdjęć, dzięki czemu dostarczysz im właściwą atrakcję w odpowiednim czasie.

Fotobudka na imprezę firmową generuje zdjęcia fizyczne w czasie rzeczywistym, a także odsyła wersje cyfrowe do galerii zabezpieczonej hasłem, do której link dostaniesz w ramach opłaty za wynajem budki do zdjęć. Zarezerwuj dziś!

fotooczko.pl
Waldemar Kowalik

KONTAKT