Fotobudka na urodziny

Czy warto zamówić fotobudkę na urodziny? Skoro znalazłeś się na naszej stronie, na pewno już wiesz, że tak. Ten unikalny gadżet imprezowy zaskoczy solenizanta i będzie dla niego doskonałym prezentem. Fotobudka na urodziny okaże się zaskoczeniem również dla gości, dlatego jeżeli to Ty obchodzisz urodziny i organizujesz swoje przyjęcie, nie zapomnij o wypożyczeniu budki. W naszej firmie wraz z głównym urządzeniem otrzymasz akcesoria imprezowe do wykonywania zdjęć: peruki, okulary, maski. Wybierz ulubione tło fotograficzne na urodziny i daj nam znać, jaki napis powinien pojawić się na zdjęciach urodzinowych.

Fotobudka na 18 urodziny

Wejście w dorosłość świętuje się tylko raz. Nierzadko to właśnie 18 urodziny są najbardziej szalonymi i niezapomnianymi. Pamiętaj, by w tym dniu towarzyszyła Wam fotobudka urodzinowa z zabawnymi akcesoriami. Nie martw się, że po wypiciu szampana za zdrowie solenizanta goście zapomną, jak obsługiwać urządzenie. W firmie Fotooczko razem z budką do zdjęć na przyjęciu pojawi się osoba do obsługi.

Fotobudka na 40 urodziny

Ty lub bliska Ci osoba przygotowujecie się do świętowania drugiej osiemnastki? 😉 Fotobudka na 40 urodziny – i każde kolejne! – stanowi idealne rozwiązanie. Postaw ją w rogu sali bankietowej bądź na korytarzu, gdzie zmęczone tańcem osoby wyjdą zaczerpnąć świeżego powietrza, a przy okazji udokumentują pobyt na imprezie urodzinowej. Polecamy też zamówienie fotobudki na wesele oraz wynajęcie fotobudki na urodziny dziecka, karnawał, bal, imprezę firmową.

Ile kosztuje fotobudka na urodziny?

Nasza fotobudka urodzinowa wynajmowana jest na godziny – zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Cena fotobudki na urodziny obejmuje profesjonalną obsługę przez naszego pracownika, unikalne tła, akcesoria imprezowe oraz zdjęcia w dwóch postaciach: fizyczne, otrzymywane natychmiastowo, oraz cyfrowe – trafiające do prywatnej, zabezpieczonej hasłem galerii klienta. Jeżeli chcesz, fotobudkę na urodziny możesz zamówić razem ze stołem lub napisem LED. Wszystkiego dowiesz się z opisu naszej oferty. Zapraszamy do skorzystania z usług Fotooczka!

fotooczko.pl
Waldemar Kowalik

KONTAKT