Fotobudka na studniówkę

Wesele, sylwester, urodziny i bankiet firmowy to nie jedyne okazje, podczas których sprawdzi się budka do zdjęć. Jak wynika z naszego doświadczenia, po ten gadżet imprezowy sięgają także organizatorzy balów szkolnych. Fotobudka na studniówkę stanowi atrakcję, dzięki której absolwenci, ich partnerzy balowi i nauczyciele zyskają niepowtarzalne pamiątki i zapamiętają się nawzajem nawet lepiej. Fotobudka na studniówkę utrwali wspomnienie licealnej miłości czy wielkiej przyjaźni. Dzięki budce zdjęciowej uczniowie uwiecznią się w towarzystwie ulubionych nauczycieli i innych pracowników szkolnych, a także – oczywiście – u boku rówieśników.

Fotobudka w szkole lub wynajętej sali balowej

Organizujesz bal maturalny w szkole na sali gimnastycznej? Wynajmujesz salę zewnętrzną bądź cały klub muzyczny? Nie ma problemu – nasza fotobudka na studniówkę dojedzie we wskazane miejsce. Możesz ją wynająć na preferowaną liczbę godzin, zależną chociażby od liczby uczestników balu. Im więcej osób, tym więcej czasu zajmie wszystkim sfotografowanie się w różnych konfiguracjach. Warto wspomnieć, że wraz z fotobudką na studniówkę otrzymasz wybrane wcześniej, dopasowane do okazji tła do zdjęć oraz atrakcyjne gadżety: nakrycia głowy, peruki, maski, napisy. W budce zdjęciowej Fotooczka nie ma nudy! Ponadto fotobudka na studniówkę dotrze do Ciebie wraz z naszym pracownikiem do obsługi urządzenia.

Fotobudka na studniówkę w zestawie na bal maturalny

Jeżeli dopiero zaczynasz kompletować sprzęt niezbędny do zorganizowania balu maturalnego, zapoznaj się z pełną ofertą Fotooczka. Proponujemy budkę do zdjęć wraz z ozdobnym podświetlanym stołem, a także duże napisy do ustawienia w sali. Poza fotobudką na studniówkę mamy nowoczesne… fotolustro! Działa podobnie do fotobudki, tylko ujmuje całe postacie. I w lustrze, i w fotobudce na studniówkę otrzymujesz fizyczne wydruki zdjęć od razu. Oprócz tego masz dostęp do wirtualnej galerii zabezpieczonej hasłem. Zapraszamy!

fotooczko.pl
Waldemar Kowalik

KONTAKT